>Bankaların kıredi secenekleri bayram kredileri cok cazip faizlerle kredi imkanı

>Bankaları   bayram krei yarışları

**İŞ BANKASI: Müşterilerine farklı koşullarda ihtiyaç kredisi sunuyor. Maksimum ihtiyaç paketi sahibi müşteriler krediden aylık %0,02 faiz ya da 100 lira masraf indirimi  yararlanabiliyor. Kapsamında tüm kamu ve özel sektör çalışanları, serbest meslek sahipleri ile emekliler aylık yüzde 0,45 faiz oranı ya da peşin komisyon ödeyerek faizsiz, 5 bin liraya kadar 10 ay vadeli bayram kredisi kullanabiliyor

**YAPI KREDİ BANKASI: Kurban Bayram’ına özel hazırladığı faizsiz, masrafsız ve düşük faiz komisyonlu bireysel ihtiyaç kredisi ile müşterilerine uygun krediyi seçme olanağı veriyor. Bankanın faizsiz kredisinde, vade sonuna kadar hiç faiz ödemeden, sadece peşin komisyon ile maksimum
5 bin lira için ve 12 aylık vadede kredi kullanılabiliyor. Masrafsız kredide ise hiçbir masraf veya komisyon ödemeden, yüzde 1,09 faiz ile 10 bin liraya kadar 24 ay vade ile kredi sunuluyor.

**AKBANK: Kurban Bayramı’nda tüketicilerin ihtiyaçları için yüzde 0,76’dan başlayan faiz ile kredi kullanma imkanı verirken, ayrıca 3 ay erteleme imkanı ile ödemelerin Mart 2011’de başlaması olanağı da sunuyor. Bankanın bayram kampanyası 30 Kasım‘da sona erecek.

**GARANTİ BANKASI: Tüketicilere 111 lira taksitle ve 60 ay vadeli kredi sunarken, isteyenler için de yüzde 0,38 faizli 12 ay vadeli 5 bin lira kredi sunuyor. 50 bin liraya kadar farklı tutar ve vadeler için kredi seçenekleri sunan Garanti, ayrıca yüzde 0,94’den başlayan faizlerle masrafsız kredi imkanı da veriyor.

Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in Bankaların kıredi secenekleri bayram kredileri cok cazip faizlerle kredi imkanı. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s