>Halık bankasından konut kredilerinde kredi kanpanyaları güz tarifesi kanpanya konut kredileri halk banktan

>

Halk bankasından  konut kredileri kanpanyasına birini daha ekledi  GÜZ TARİFESİ kanpanyasında  düşük faizli ve uzun vadede kredi imkanı halk bankasından
Halk bankası güz tarifesi kanpanyasında  kredilerde  tüketici kredilerinde  7 bin tlye kadar  18 aya vadede aylık daiz %0,75
36 ay vadede yüzde 0,85 aylık faiz oranı, 15 bin liraya kadar 24 ay vadede yüzde 0,85, 48 ay vadede yüzde 0,90 aylık faiz oranı, 25 bin lira için 24 ay vadede yüzde 0,90, 60 ay vadede yüzde 0,95 aylık faiz oranı uygulandığı belirtildi.

Tüm kredi seçenekleri için dosya masrafının 125 lira olarak sabitlendiği kampanyada, ilk taksitin 2 ay ertelenebilmesi imkanının da sunulduğu kaydedildi.

Konut kredilerinde ise müşterilere yüzde 0,77’den başlayan faiz oranları ve sadece 500 lira dosya masrafı imkanının sağlandığı dile getirilen açıklamada, Güz Tarifesi’nden konut kredisi kullananların taksit erteleme, mola verme, artan taksitli, azalan taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanabileceği bildirildi.

Açıklamada, Güz Tarifesi’nden yararlanmak için 30 Ekim tarihine kadar Halkbank şubelerine başvuru yapılabileceği belirtildi.

”Güz Tarifesi kampanyamızla bu harcamaları bir yük olmaktan çıkarmayı hedefliyoruz. Bu nedenle son derece düşük faiz oranı ve uzun vade seçenekleriyle Güz Tarifesi kampanyasını başlattık.

Konut kredilerini de son derece avantajlı koşullarla bu kampanyaya dahil ederek sektörde en uygun koşullarla konut kredisi kullandıran banka olma özelliğimizi koruduk. Kampanyamıza eklediğimiz ilk taksiti 2 ay erteleme seçeneği sayesinde bugün kredi kullanan müşterilerimiz geri ödemelerine kışın başlayabilecekler.”

Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in Halk bankasından konut kredileri kanpanyasına birini daha ekledi GÜZ TARİFESİ kanpanyasında düşük faizli ve uzun vadede kredi imkanı halk bankasından. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s