>garenti bankasından gençlere özel kanpanya

>GARENTİ BANKASI Bankası’nın, sadece bankacılık ürünlerinde değil, hayatın her alanında fırsatlar sunan gençlik kulübü Extragenç, üyelerine kazandırmaya devam ediyor.

 Garanti Bankası ve Vodafone’un ortak projesi Cep Özgür Harç Ödemesi Kampanyası kapsamında, 2010-2011 güz yarıyılı için harç ödemesini veya okul taksitini Garanti’den yapan ve Vodafone Cep Özgür tarifesini kullanan Extragenç’liler, başka bir şart aranmaksızın 10.000 SMS kazanıyor. Üstelik kazanılan SMS’lerin 3.000’i, her yöne iletişim için kullanılabiliyor.

Harçlarını Garanti Bankası kanallarından ödeyen ve kampanyaya katılmak isteyen gençlerin, HARC yazıp TC kimlik numarasını ekledikten sonra, 3408’e mesaj yollayarak Extragenç başvurusunda bulunmaları ve “Vodafone Cep Özgür” tarifesine geçmeleri yeterli oluyor. Kampanyadan; ödemesini Garanti’den yapan Extragenç üyeleri ile Vodafone Cep Özgür tarifesini kullanan ve Extragenç başvurusunda bulunan öğrenciler faydalanabiliyor. Bu şartlara sahip olup ödemesini daha önce yapanlar da kampanyadan yararlanabiliyor.

Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in garenti bankası. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s