>YAPI KREDİ BANKASINDAN TÜP BEBEK KREDİSİ

>*Yapı kredi bankasıondan tüp bebek kredisi  cocukları olmayan  müşterilerine veye cocuk isteyen herkese  kredi imkanı  yapı kredi bankasından kredi

*Belgelenebilir, düzenli ve yeterli gelir sahibiyseniz en az 1.000 TL karşılığına kadar olan tüp bebek harcamalarınız için Tüp Bebek Kredisi’nden yararlanabilirsiniz. TL olarak kullanabileceğiniz Tüp Bebek Kredisi, 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları ile kefalet karşılığı kullandırılır; kredi geri ödemesi boyunca, kredilendirilen kişiye hayat sigortası yapılır.
*Tüp Bebek Kredisini Yapı Kredi’den kullandığınız takdirde;

*Tüp Bebek Kredisi için ilgili kurumdan proforma faturasını alarak, kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte kredi başvurunuzu yaparsınız. Faturadaki miktar ilgili kuruma ödenir.

*Geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını ihtiyacınıza göre kendinizin belirleyebildiği Esnek Geri Ödeme Modeli, ihtiyacınız olan Tüp Bebek Kredisi için de geçerli.

*nasıl taksitle  ödenecek  tüp bebek Kredisi’yle ilgili ücret ve faizleri, faiz ve ücretler bölümünde bulabilir, ayrıca geri ödemelerle ilgili hesaplamalar için Hesaplama Araçları’ndan yararlanabilirsiniz.

*Kredi geri ödemelerinizi dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatı vererek ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ve Yapı Kredi Internet Bankacılığı üzerinden kolayca yapabilir ve ödemelerinizden Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazanacağınız Worldpuan’ları 130.000′i aşkın World Üye İşyerinde para yerine kullanabilirsiniz.

*Sorularınız ve bankacılık işlemleriniz için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

*Tüp Bebek Kredisi sahibi olmak için aşağıda belirtilen belgeler ve bu belgelerin asılları ile birlikte size en yakın  yapı kredi şubesine uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz

Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in Yapı kredi bankasıondan tüp bebek kredisi cocukları olmayan müşterilerine veye cocuk isteyen herkese kredi imkanı yapı kredi bankasından kredi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s