>Bankaların yaz tarifesi va kredi kanpanyaları

>denize ve tatile gitmek isteyenler tam zamanı kredide  bankalar  yarışıyor  herkes tatileseyahat, gezi ve tatil kredisi adı altında 60 aya varan tüketici kredileri sunuyor. Bu bir yıl içinde yapacağınız tatil için alacağınız krediyi 5 yılda ödemek anlamına geliyor!

Ramazan ayının Ağustosa denk gelmesi dolayısıyla birçok kişi, temmuz ayında tatil yapmayı planlıyor. Bunun için bazı aileler yıl içinde yaptığı birikimlerle tatile gitmeyi düşünürken, bir bölümü de bankaların sunduğu kredilerden faydalanarak borçla seyahate çıkmanın planlarını yapıyor.

Bankalar da yaz tatili için planların hızlandığı bugünlerde tüketicilere ”Cazip” imkanlarda krediler sunuyor. Bankaların tatil kredilerinde vade 60 aya kadar çıkıyor.

Vakıfbank, ”Turistik kredisi” ile müşterilerine 50 bin liraya kadar kredi veriyor. ”Turistik”te faizler yüzde 0,89’dan başlayıp 1,07’ye kadar çıkarken, 60 aya ulaşan vadeler sunuluyor.

Finansbank, ”Seyahat kredisi”yle tüketicilere 1,09 faizle, 60 aya kadar varan vadelerle kredi kullandırıyor.

Yapı Kredi Bankası ise tatil kredisini, 36 ay vadeye kadar, aylık yüzde 0,43’den başlayan faiz oranlarıyla kullandırıyor.

İş Bankası, ”Dört dörtlük kredi” kapsamında tüketicilerine kredi sunuyor. Faiz oranları 0,49’dan başlayan ve 1,09’a kadar çıkan kampanyada 25 bin lira ve 60 aya kadar varan vadelerle kredi alınabiliyor.

Ziraat Bankası’ndan tatil için kredi kullanacaklar ise ancak tüketici kredisi alabiliyor. Banka, 60 aya kadar vadeyle verdiği kredilerinde 0,49-1,09 arasında faiz uyguluyor.

HSBC’yi tercih edecekler de ”Masrafsız” ihtiyaç kredisinden faydalanabiliyor. Bankanın bu kampanyasında, üst limit 30 bin lira olurken, kredi 36 ay vade ve aylık yüzde 1,11 faiz oranıyla sunuluyor.

Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in denize ve tatile gitmek isteyenler tam zamanı kredide bankalar yarışıyor herkes tatileseyahat, gezi ve tatil kredisi adı altında 60 aya varan tüketici kredileri sunuyor. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s