>ING BANKASINDAN MORTGAGE HERKES FAYDALANABİLİR

>

ING bankasından herkese mortgage ve herkes ev sahibi olacak
banka “ING Mortgage Barometre” araştırmasına katılan tüketicilerin tercih ettikleri ortalama aylık konut kredisi taksidi 866 ila 970 TL arasında değişiyor. Bu ihtiyaç ve beklentiden yola çıkan ING mortgage uzmanları, tüketicilerin 5 yıllık vadede, düşük aylık taksitler ödeyerek ev sahibi olmalarını sağlayacak “ING Her Keseye Mortgage” ürününü geliştirdi..
Her Keseye Mortgage, 10 yıl vadeli eşit taksitli bir kredinin taksit tutarından yüzde 40’a varan daha düşük taksit tutarları ile 5 yıl vadeli olarak kullanılabiliyor.
Aynı miktarda taksit ödeyebilecek kişiler de ING Her Keseye Mortgage ile, %40’a varan daha fazla kredi kullanarak, hayallerindeki eve ulaşabilme şansı yakalayabiliyor.,,.. ING Bank bu ürün ile birlikte müşteriye sunduğu çeşitli avantajlar ile de ödeme planını daha cazip hale getiriyor.
Uzun vadeli kredi esnekliği ve diğer mortgage kredilerinin aksine herhangi bir erken ödeme ücreti olmadan ara ödeme seçeneklerinin olması, müşteriye kendi ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun düşük taksitlerle ödeme imkânı sağlıyor.

Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in ing bankasından mortgage. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s