>ZİRAAT BANKASINDAN İPOTEKLİ BREYSEL FİNANSMAN KREDİSİ VERİYOR

>

Ziraat bankası  breysel finansman kredisi  ürünü olan yeni sini ekledi
        Eğer bir eviniz varsa konut ipoteği karşılığında herhangi bir kefile ihtiyaç duymadan, 60 aya kadar vadeli, değişmeyen %1.19′lık faiz oranı ile kullanabileceğiniz İpotekli Bireysel Finansman Kredisi ile uzun vade de yüksek miktarda ki ihtiyaç kredisi alabilirsiniz ziraat bankasından
      
2.000 TL’lik 12 ay vadeli ipotekli bireysel finansman kredisi kullanımında toplam kredi faiz tutarı 182,35 TL olurken, toplam kredi masraf tutarı (dosya ücreti ve ekspertiz ücreti dahil) 1.000 TL olmaktadır. %1.19 faiz oranı ile yapılacak aylık kredi geri ödeme tutarı 181 TL olurken, toplam kredi geri ödeme tutarı da 3.182,35

bu kanpanyadan  kredi kulanımında dosya masrafı  kredi üçretin %1.ini gecmeyecek şeklinde ve 500 tl olacak  alınmaktadır.
ve kredi kulanımı için  ihtiyaca göre  hayat sigortası  yapılırken  teminat olarak  ise DAKS ve gayrimenkul  sigortası  yapılacaktır.

Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in 60 aya kadar vadeli, değişmeyen %1.19′lık faiz oranı ile kullanabileceğiniz, Eğer bir eviniz varsa konut ipoteği karşılığında herhangi bir kefile ihtiyaç duymadan. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s