>işbankasından yeni nesil ev kredisi

>

kıradan kurtulmak için  ev sahibi olun ve işbankası sizlere cok avantajlı kredi imkanı sunuyor.Belediye sınırları içinde ve kat irtifakı tapusu olan, asgari %75 oranında tamamlandığı ekspertiz raporu tarafından belirlenen oturulabilecek durumdaki tüm konutlar için Yeni Nesil Ev Kredisi kullanabilirsiniz.

          İşbankası -120 ay arasında istediğiniz vadede Yeni Nesil Ev Kredisi almak için isterseniz şubenize uğrayarak, isterseniz hemen şimdi İnternet Şubemizden, Netmatiklerimizden, Bankamatiklerimizden veya Telefon Şubemizden başvurabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen size en yakın şubemize başvurunuz.

          yeni nesil ev kredisi maksimum ev paketi

-120 ay vadelerle Yeni Nesil Ev kredisi kullanmak isteyen müşterilerimiz Maksimum Ev Paketi kapsamında, konut kredisi faiz oranının % 0.01 puan altında faiz oranı ile kredi kullanabileceklerdir. Maksimum Ev Paketi’nden, Maksimum Kart’ı olan ve 1 adet fatura ödeme talimatı bulunan tüm İş Bankası müşterileri yararlanabilmektedir.

Her ay sabit taksitler ödemek yerine belirlenen tutarda ya da dönemde özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak isteyenlere.

Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in iş bankasından yeni nesil ev kredisi maksimum ev paketi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s