>GARANTİ BANKASINDAN DUYULMAMIŞ KREDİ KANPANYASI

>

Garanti bankası müşterilerine  yeni kredi  kanpanyası  uyguluyor. Garantiden duyulmamış kredi kanpanyası sıloganı ile kanpanya başlattı garanti bankası
Bu kanpaya kabsamında 3.000 tl kredi kulanmak isteyen müşterilerine  12 aya vadede faiz oranı %0.39 oranı ile ve 200 tl  masraf alınması halinde kredi kulanması mümkündür .kredinin aylık ödenmesi 257.35 tl oluyor.
Garanti bankasından  5.000 tl kredi kullanan  müşterişlerine ise 36 aya varan vadede ise  aylık faiz oranı  ise %0.84 oranında  ve 238 tl  kredi masrafı ödenerek  kredi kulanabilirsiniz. bu uygulamaya göre aylık  geri ödeme  ise 165.10 tl olarak ödeniyor.
Garanti bankasından 10.000 TL’ye kadar krediyi 60 ay vade, aylık yüzde 1,11 faiz oranı ve 381 TL kredi masrafı ile kullanabiliyorsunuz. Bu seçeneğin aylık ödemeleri ise 239,57 TL olarak gerçekleşiyor.

GARANTİ BANKASINDAN DUYULMAMİŞ KREDİ KANPANYASINDAN  DAHA COK BİLGİ ALABİLMENİZ İÇİN İSE GARANTİ ŞUBELERİNE UĞRAMANIZ YETERLİDİR.
Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in 3.000 TL gibi düşük miktarda kredi kullanmak isteyenler 12 ay vade, 39 faiz oranı ve 200 TL kredi masrafı ödeyerek kredi kullanabilecekler., aylık yüzde 0, GARANTİ BANKASINDAN. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s