>ANADOLUBANK TAN KONUT KREDİSİ FIRSATI

>

Anadolu bankası kredi yarışlarına devam ediyor. banka kredi kullanmak isteyen müşterilerine  cok cazip seçenekleri ile  kredi imkanı sunuyor. anadaolu bankası .
Ev  konut ve daha çeşitli kredi kulanmada acele etmelerini tavsiye edeyoruz Konut Kredisi ve Mortgage faiz oranları yükselme eğilimine girecek. Yani Konut Kredisi kullanmak isteyenlerin artık çok daha dikkatli olması gerekiyor. Bir an önce nihai kararınızı vererek ihtiyacınız olan krediyi size en uygun seçeneği seçerek kullanmanızı tavsiye ederiz.
   Konut kredisi  .  Anadolubank “Fırsat Konut Kredisi” adını verdiği bu yeni kredi kampanyasında ilk yıl faiz oranını % 0,79 olarak belirlemiş. Diğer yıllarda ise faiz oranı % 1,23 olarak devam ediyor.

Anadolu bankası 60 ay ve 120 ay vadelerle  sunulan  fırsat kredisi  kanpanyasında ekspertiz değerinin %85′ine kadar kredi kullanılabiliyor. Bu değerin %50’sine kadar olan kredi taleperinde Kefil şartı da aranmıyor.

Konut kredi kanpanyasından daha fazla bilgi alabilmeniz içn müşterilerini anadolu bankasının bir şubelerine ugramanız yeterlidir.
Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in 23 olarak devam ediyor, 79 olarak belirlemiş. Diğer yıllarda ise faiz oranı % 1, Anadolubank Fırsat Konut Kredisi” adını verdiği bu yeni kredi kampanyasında ilk yıl faiz oranını % 0. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s