>Türk Ekonomi Banksı çocuk koltugu veriyor

> Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı ‘Gözünüz Arkada Kalmasın’ kampanyasıyla taşıt kredisi alan müşterilerine çocuk oto koltuğu hediye ediyor.

kanpanyayla taşıt kredisi alan müşterilere Avrupa güvenlik sertifikalı Chicco marka çocuk oto koltuğu hediye ediliyor.
TEB’in kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerin, TEB’e taşıt kredisi için başvururken 0-6 yaş arasındaki çocuklarının nüfus kağıdını göstermeleri yeterli olacak.
Kampanya ile birlikte İstanbul Emniyeti ile de bir işbirliği gerçekleştiren TEB, çocuklu sürücüleri değişen yasa ve çocuk oto koltuğunun gerekliliği hakkında bilgilendiren bir broşür hazırladı. Broşürler, İstanbul Emniyeti Trafik Denetleme Şube ekipleri denetimleri sırasında sürücülere dağıtılacak.

TEB.Bireysel ve İşletme Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Cemal Kişmir, taşıt kredilerinde 2010 yılının ilk çeyreğinde bankacılık sektörünün yüzde 5 büyüme kaydettiğini, TEB;in ise yüzde 10 büyüdüğünü söyledi. Özellikle mart ayından itibaren taşıt kredilerine yoğun ilgi olduğuna dikkat çeken Kişmir, “Navigasyon cihazı hediyeli kampanyamız çok başarılı oldu. Yoğun ilgi ve istek üzerine kampanyamızı 1 ay daha uzattık

. Bayi ve müşteri odaklı yeni kampanyalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Gündemi takip ederek ürün ve hizmetleri tüketicinin gündemle beraber değişen ihtiyaçlarına göre şekillendirdiklerini belirten TEB Bireysel ve İşletme Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Cemal Kişmir, “TEB olarak bankacılığın ötesinde topluma karşı sorumluluklarımızı da yerine getirmeyi amaçlıyoruz.

Deprem ve sel gibi afetlerin ardından da afet bölgelerinde yaşayanlara özel bankacılık ürünleri sunmuş ve zararlarını telafi etmeleri için destek vermiştik
çocuk oto koltuğunun taşıtlarda mutlaka kullanılması gerektiğini belirterek, dünya Sağlık Örgütü araştırmalarına göre Türkiye’nin, trafik kazalarında yaşamını yitiren 0-14 yaş arası çocuk sıralamasında beşinci sırada yer aldığını kaydetti.

Sınav’ın açıklamalarına göre tüm Avrupa Birliği ülkelerinde çocuk oto koltuğu kullanımı zorunlu ve bu nedenle toplam trafik kazaları içinde araç içi ölümlerde çocuk ölümleri yüzde 3’e kadar gerilemiş durumda, Türkiye;de ise bu oran TÜİK verilerine göre yüzde 7;den fazla

Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in Türk Ekonomi Banksı çocuk koltugu veriyor. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s