>Akbank tan konut kredisi kulanan 20 kişiye 500 tl

>Akbankassın dan   haziran ayında  50 bin  tl konut kredisi  kullanan  ak bankası müşterilerin den cekiliş  yapılacak ve 5 kişiye ve kişi başına  25 bin tl  ve ay sonunda 20 kişiye 500 bin tl chip para  kazanacaklar…
.
Akbank  tan yapılan acıklamaya göre  akbankasının haziran ayında yeni bir kanpanya  başlattı. bu kanpanyada %0.80 olan faiz oranı ve3 ay taksit erteleme olanağının yanı sıra, 50 bin TL ve üzeri tutarda konut kredisi kullanan banka müşteriler arasında her hafta yapılacak çekilişte 5 kişiye, kişi başına 25 bin TL tutarında chip-para kazanacağı söylandi.

bu kanpanyadan  kredi kullanacak  banka müşterilerinden  dosya masrafıınn da
sabitlendiği bilgisi verilen açıklamada, konut kredisinden faydalanan banka müşterilerinin bin TL dosya masrafı ödeyeceği, ekspertiz ücretinin ise yüzde 30 indirimli olmak üzere 350 TL tutarında uygulanacağı bildirildi. Bankanın 2 Temmuz’a kadar sürdüreceği kampanyada vade ve faiz oranlarında da özel fırsatlar sunulduğu, 12 – 24 ay arası vadelerde yüzde 0.80, 25 -36 ay arası vadelerde yüzde 0.83, 37-60 ay arası vadelerde yüzde 0.85, 61-84 ay arası vadelerde yüzde 0.91, 85-120 ay arası vadelerde ise yüzde 0.93 faiz oranı belirlendiği söylendi
Akban tan ev kredisi ve konut kredisi alan müşterileri cok avantajlı cıkacak.cok avantajlı  faiz ornları sunuluyor.
Yeni evin dekorasyon ve tadilat ihtiyaçlarına da yaptığımız çekilişle katkıda bulunalım. Çekilişte 25 bin TL chip para hediyemizi kazanma olasılığı gerçekten çok yüksek. Üstelik 3 ay taksit erteleme seçeneğimizle, ödemelere Ekim ayında başlamak mümkün.
herkesi akbankası   bayilerine bekliyor

Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in Çekilişte 5 Kişiye, Bir Ayın Sonunda İse Toplam 20 Kişiye 500 Bin Tl Chip Para Kazandıracak., Kişi Başına 25 Bin Tl. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s