>AKBANKASI İHTİYAC KREDİSİ KANPANYASI BAŞLATTI

>**Akbank tüketicilere nakit ihtiyacı olanlara  yenilikci bir ihtiyac krdisi  başlattı
    6.ay boyunca  her hafdada yapılacak cekilişte  250 kişiye  netbook ve 1gb data  paketi hediye veri yor. kanpanya  sadece % 1 faiz  oranı ve %1 masraf  uygulanacak .
**Akbank’ta, yepyeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Kampanyada, faiz ve masraf avantajı ile birlikte müşterilere hediye fırsatı da sunuluyor.

**Haziran ayına özel düzenlenen bu cazip kampanyada faiz oranı sadece %1 iken, masraf tutarı da son derece avantajlı. Her türlü ihtiyaç için kullanılabilecek bu kredi ile müşteriler çok özel hediyeler kazanma şansı da bulacaklar.

** Kampanya kapsamında Haziran ayı boyunca kredi kullananlar arasında yapılacak çekilişle her hafta 250 toplanda  1250 kişiye  hp mini diz üstü bilgisayar.ve turkcelden hediye.
 
Kampanya kapsamında 10,000 TL kredi için müşteriler 24 ayda 479 TL taksit öderken, kredi dosya masrafı ise sadece 100 TL olarak uygulanacak. Kaçırılmayacak fırsatlar sunan bu kampanyadan yararlanmak için Akbank’a başvurmak yeterli

**Akbank’ın internet dünyasındaki fırsatlarını daha yakından takip edebilsin. Özetle, Haziran kampanyamız çok iddialı, kazanma şansı gerçekten çok yüksek. Kredi kullanırken iki kere kazanmak isteyen müşterileri bir akbankası na ugramalarını bekliyor…..

Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in 24 ayda 479 tl tasit250 toplanda 1250 kişiye hp mini diz üstü bilgisayar. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s