>TURİZİMCİYE DESDEK VEREN HALK BANKASI

>

Halkbank ve Türkiye Kalkınma Bankası, İstanbul’da faaliyet gösteren

KOBİ niteliğindeki turizm konaklama tesislerinin orta ve uzun vadeli finansman ihtiyaçlarının karşılanması için 40 milyon TL tutarındaki kredi anlaşmasına imza attı.

Halk bankası 1 sene ödemesi olmayan ve 5 sene vadeli yatırın kredisi 6 ay ödemesiz dönem olamak üzere 4 yıla kadar vadeli işletme kredisi olarak kullandıracak. .
..Kredinin üst limiti, firma bazında 3 milyon TL olacak. Yatırım kredisi kullanan turizmci KOBİ’ler, tahsis edilen miktarın yüzde 25’ine kadar işletme kredisi de alabilecekler.

halk bankası tobtancı bankacılık faliyetleri kabsamında 2010 senesinde kaynagı uluslar arası finas kuruluşları olan 300 milyon tl kredi kulanacak

Bu doğrultuda İstanbul’un konuklarına hizmet veren KOBİ’leri de Avrupa Kültür Başkenti’ne yakışacak dönüşümü gerçekleştirmeleri için finansal açıdan destekliyoruz. Bu işbirliğini .

70 yılı aşkın KOBİ bankacılığı deneyimine sahip Halkbank’la yapmaktan son derece memnunuz. Kaynağımızın, ihtiyacı olan KOBİ’lere en uygun şekilde kullandırılacağına ve her şeyden önce İstanbul’un itibarına fayda sağlayacağına inanıyoruz.

Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in www.halkbank.com.tr adresine ayrıntılı bilgi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s