>Bireysel Tüketici Kredileri Hakkında

>İhtiyaç Kredisi :

Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanabileceğiniz bir bireysel tüketici kredisi’dir. Banka’dan banka’ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

İpotekli İhtiyaç Kredisi :

Bir gayrimenkulun ipoteği alınarak kullandırılan bireysel finansman kredisi’dir. Banka’dan banka’ya farklı vadeler olmakla beraber 240 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Mesleki İhtiyaç Kredisi :

Serbest meslek sahiplerinin (Doktor, Avukat, Mali Müşavir, Eczacı, Noter, vs.) mesleki ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi’dir. 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Eğitim Kredisi :
Eğitim ihtiyaçlarının okul masraflarının kaşılanması için kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi’dir. Banka’dan banka’ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Evlilik Kredisi :

Evlilik ve düğün masraflarının karşılanması için kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi’dir. Banka’dan banka’ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Tatil Kredisi :

Tatil ve seyehat masraflarının karşılanması için kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi’dir. Banka’dan banka’ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Eşya Kredisi :

Beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya gibi eşyaların satın alınması için kullandırılan bireysel tüketici kredisi’dir. Banka’dan banka’ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Sağlık Kredisi :

Sağlık harcamalarında ( Tedavi, Ameliyat, Tüb Bebek vs.) kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi’dir. Banka’dan banka’ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Advertisements

About bankalarr

Harun Uysal
This entry was posted in Bireysel Tüketici Kredileri Hakkında. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s